Team

 

Wie werken er aan onze school

 

Directeur

Sandra Lieben                                        directie.obsdemusselhorst@opron.nl

 

Intern begeleider                

Nathalie Kennis                                      ib.obsdemusselhorst@opron.nl

 

Groepsleerkrachten                          

Marga Pot                                                margapot@opron.nl

Christa Mansens                                     christamansens@opron.nl

Aline Hummel                                          alinehummel@opron.nl

Nicole Scheepstra                                   nicolescheepstra@opron.nl 

Janita van Dijk                                         janitavandijk@opron.nl

Carmen Haan                                          carmenhaan@opron.nl

Dorieke Drenth                                        doriekedrenth@opron.nl

Lotte Zindel                                              lottezindel@opron.nl

Eddy Opheikens                                      eddyopheikens@opron.nl   

 
Onderwijsassistent
Ankelien Nuus                                         ankeliennuus@opron.nl

Carla Brouwer                                          carlabrouwer@opron.nl

 

Vakleerkr. Lich. Opvoeding 

Eddy Opheikens

 

Secretariaat                         

Alice Mulder                                               alicemulder@opron.nl

 

Schoonmaak                       

Toos 

 

Daarnaast hebben we voor een aantal aspecten binnen ons onderwijs een coördinator aangesteld. 

We hebben de volgende coördinatoren in ons team:

Rekencoördinator:           Nathalie Kennis

Taalcoördinator:               Carmen Haan

Cultuurcoördinator:          Sandra Lieben

ICT- coördinator:              Nicole Scheepstra

VVE-coördinator:             Christa Mansens

KiVa coördinatoren:         Dorieke Drenth en Eddy Opheikens

Deze website maakt gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website zo optimaal mogelijk te laten verlopen. Door op ‘Akkoord’ te klikken of door te gaan met gebruik van de website ga je akkoord met het gebruik van deze cookies.


Of klik hier voor meer informatie.