Team

 

Wie werken er aan onze school

 

Directeur

Sandra Lieben                                        directie@obsdemusselhorstl.nl

 

Intern begeleider                

Nathalie Kennis                                      ib@obsdemusselhorst.nl

 

Groepsleerkrachten                          

Marga Pot                                               margapot@obsdemusselhorst.nl

Christa Mansens                                     christamansens@obsdemusselhorst.nl

Dorieke Drenth                                       doriekedrenth@obsdemusselhorst.nl

Ann Wessels                                            annwessels@obsdemusselhorst.nl

Nicole Scheepstra                                   nicolescheepstra@obsdemusselhorst.nl                                     

Sjef Kersse                                              sjefkersse@obsdemusselhorst.nl

Eddy Opheikens                                      eddyopheikens@obsdemusselhorst.nl      

 
Onderwijsassistent
Ankelien Nuus
 
 

Vakleerkr. Lich. Opvoeding 

Eddy Opheikens

Secretariaat                         

Alice Mulder (alicemulder@obsdemusselhorst.nl)

Conciërge                            

Trijnie Supér

Schoonmaak                       

Willemiena, Toos en Trijnie

 

De leerkrachten hebben naast hun werk in de groep ook andere taken, zoals schoolsport, Arbo, schoolwas, feesten en activiteiten, contacten met externen, verkeerswerkgroep, e.d. .

Daarnaast hebben we voor een aantal aspecten binnen ons onderwijs een coördinator aangesteld. 

We hebben de volgende coördinatoren in ons team:

Rekencoördinator:           Nathalie Kennis

Taalcoördinator:              Christa Mansens

Cultuurcoördinator:         Sandra Lieben

ICT- coördinator:              Nicole Scheepstra

VVE-coördinator:             Christa Mansens

KiVa coördinatoren:         Dorieke Drenth en Eddy Opheikens

Deze website maakt gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website zo optimaal mogelijk te laten verlopen. Door op ‘Akkoord’ te klikken of door te gaan met gebruik van de website ga je akkoord met het gebruik van deze cookies.


Of klik hier voor meer informatie.